Pohádkový svět pro děti, který je on-line

15.1.2019

Rádi si se svými dětmi povídáte, čtete nebo jim vyprávíte na dobrou noc pohádky? Vyzkoušejte některou z mých pohádkových knížek, které jsou určené pro děti ve věku od 2 do 6 let. Pohádky z těchto knih, které sama vymýšlím, vám hravou a nenásilnou formou pomohou s výchovou vašich dětí.

V pohádkových příbězích najdete situace, do kterých se děti během vaší výchovy dostávají. Pohádková výchova je učí přijímat nové situace s nadšením a beze stresu a vzdoru. Vyzkoušejte i vy tento unikátní projekt o Pohádkové výchově.

Výchova formou pohádek

Dovolte mi, abych vám odhalila něco více o Pohádkové výchově, kterou si určitě oblíbíte vy i vaši potomci. Každé malé dítě je jedinečné a vy, jako jeho rodiče, jej provázíte novými situacemi v jeho životě a pomáháte mu je zvládnout co nejlépe.

Právě v tomto vám může hodně pomoci Pohádková výchova, která vaše děti nenásilnou formou učí zvládnout nové životní etapy, jako je nástup do školky, příchod sourozence do rodiny nebo třeba stěhování. Zároveň jim v pohádkách ukáže, jak co nejlépe zvládnout situace jako nákup v obchodě, proč je důležité poprosit a poděkovat a jiné. Pohádky z pohádkových e-knih jsou přizpůsobené věku dítěte a to především délkou a zpracováním. Objednejte si pohádkovou e-knihu, která pomůže vašim dětem zvládnout problémy ve školce. Nebo byste raději tu, která je přímo připraví na vstup do školky?

Učte se z pohádkových příběhů

Jednotlivé Výchovné pohádky vždy tvořím z pohledu dětí. Jsou v nich situace, které děti řeší, všímají si jich, a které jsou pro ně důležité. Tím se s nimi ztotožní, protože se v nich poznají. Zároveň se ale situace v pohádkovém příběhu netýká přímo jich. Dítě tak paralelně vnímá svůj příběh s tím pohádkovým. Vidí, co se může nebo nemůže stát, pokud jedná jako hlavní hrdina v pohádce.

Navíc Pohádková výchova pomáhá i vám, rodičům. Jemně vás navede a napoví, pokud už vás nenapadá, jak si s dítětem v dané situace poradit.

Pokud vás koncept Pohádkové výchovy zaujal, můžete si na webu stáhnout pohádku zdarma. Ukáže vám, jak můžete zvládnou rodinný nákup bez scény a bez kupování všeho, co chce vaše dítě, ale ne vy.  Vychovávejte vaše dítě tak, aby váš společný čas byl tím nejkrásnějším, co zažíváte.

Město pro děti