Plechové hračky opět trendy

26.11.2019

Díky hračkám se děti přenesou do nekonečného světa poznání a fantazie. Některé z těchto hraček se ale stanou více oblíbenými než ostatní a to je na nich po nějaké době poznat. Jsou opotřebované a v dnešní době, kdy jsou vyráběny převážně z plastu, je jejich životnost skutečné krátká. Proto se vyplatí vsadit na kvalitu. Tu přináší plechové hračky od české firmy KOVAP. 

Že vám tento název něco říká? Ještě aby ne! Firma KOVAP je totiž na trhu již více než 70 let. V roce 1946 založili bratři Sedlákové stejnojmennou společnost a vyrobili první hračku. Tou nebylo nic jiného, než parní válec, který je v nabídce dodnes. Firma tak svými výrobky přináší radost nejen malým ale i dospělým. Kdo by si nevzpomněl na berušku na klíček nebo model traktoru Zetor, který se pyšnil svým precizním provedením. Právě díky kvalitě, kterou tato značka přináší, se drží na nejen našem, ale i celosvětovém trhu tak dlouho. Díky tomu, že je při výrobě kladen důraz na kvalitu ruční výroby, a použití kvalitních materiálu, získaly výrobky certifikaci Bezpečné hračky.

Pokud tedy uvažujete nad tím, čím obdarovat své nejbližší o Vánocích vězte, že plechová hračka s nostalgickým nádechem dětství je to pravé ořechové. Více informací o výrobcích naleznete na stránkách https://kovap.cz 

Město pro děti