Párty stan 3×3

1.12.2020

Hry na pískovišti nebo na pláži jsou pro děti velmi speciální. Podporují kreativitu, pomáhají rozvíjet dětskou fantazii a pobyt na čerstvém vzduchu je pro děti prospěšný. Abyste ochránili vaše malé ratolesti před pálícím sluncem dokonalé zastřešení poskytne párty stan 3×3. Stačí ho jednoduše rozložit nad pískovištěm. Jeho stavba je nenáročná a obvykle ji rodiče zvládnou do pár minut. Jen pár minut stačí na kreativní a bezpečnou hru. 

Zábava na pískovišti s párty stanem 3×3

Párty stany 3×3 ochrání malých stavitelů před nepříznivými vlivy počasí, nabídne jim dostatek stínu a tak děti mohou uplatnit plně svou kreativní fantazii. Rozvinou si motorické schopnosti, představivost a logické myšlení.

Robustní konstrukce zajistí stabilitu s odolností vůči větru do 55 km. Tak bude vaše ratolest dokonale chráněna. Pokud by náhodou začalo pršet děti mohou pokračovat v stavění pískových hradů, nakolik jsou plachtoviny nepromokavé. Radost bude o to větší. 

Jelikož má stánek individuální snímatelné stěny mohou rodiče pískoviště na noc uzavřít a tím zabránit znečištění nebo zmoknutí pískoviště. Stěny jsou nepromokavé a odolné vůči silnému UV- záření. Stánek si tak zachová stále a syté barvy, které lze ladit s prostorem zahrad například v zelené barvě nebo pestré barvy zvolit na plážích.

V případě, že se plachtoviny znečistí, jejich údržba je nenáročná. K čištění budete potřebovat čistou vodu a saponát. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky nebo bělidla, mohou znehodnotit plachtoviny. Stěny a střechu doporučujeme čistit za slunečného počasí a po jejich umytí je třeba látku vysušit. Jakmile byste složili látku mokrou, vzniknou povrchové plísně. Při opětovném rozložení byste tak zůstali nemile překvapeni.

Pokud se vám zdá snímání střechy časově náročné a chcete střechu opláchnout od nečistot není třeba střechu složit z konstrukce. Stačí nohy zasunout na nejnižší výškovou úroveň abyste měli lepší přístup ke střeše. Pokud není velmi znečištěná, bude dostačující opláchnout střechu hadicí nebo vědrem. Krouživými pohyby umyjete střechu a necháte ji dostatečně vysušit. Stánek tak bude připraven ochránit znovu vaši ratolest.

Město pro děti