Oblečte děti stylově a přitom za pár korun

12.7.2019

Blíží se konec prázdnin a skoro každý rodič řeší, jak svou ratolest vybavit do školy. Kromě sešitů a psacích potřeb bývá často na pořadu dne i nové oblečení, které zvláště u větších dětí může znamenat pořádný zásah do rozpočtu. Stylově a přitom výhodně můžete své ratolesti obléci v outletu VaNa 1, který najdete v dolní části Václavského náměstí.

Každý rodič chce mít dítě „jako ze škatulky“, větší ratolesti a zejména „puberťáci“ dokonce často vyžadují konkrétní oblíbené značky. Při pohledu na cenovku se pak nejednomu rodiči protočí panenky. Řešení, které potěší děti i rodiče se jmenuje VaNa1. Jde o outlet store na Václavském náměstí v centru Prahy. V České republice jde o první obchod svého druhu, kde najdete na jednom místě takto širokou nabídku. Slevy se pohybují nejčastěji mezi 50 – 70% z původní ceny. 

Výběr je skutečně široký, ve dvou patrech na rozloze přes 2 700 m2 můžete vybírat z 30 tisíc kusů oblečení. Na své si přijdou také sportovní nadšenci a milovníci pohodlné sportovní módy, která je mezi mládeží velmi oblíbená – vybírat mohou z široké nabídky oblečení a bot značek Adidas, Nike, VANS, Kappa, Puma nebo Reebok.

Vezměte tedy potomka do centra, nebo spojte prázdninový výlet do Prahy s výhodným nákupem. Zboží se doplňuje a obměňuje podle sezony, takže tu po celý rok najdete něco nového a snadno vyřešíte i narozeniny nebo Ježíška. V nabídce outletu je i kosmetika nebo zboží s designem ve stylu oblíbených komiksových hrdinů.

Město pro děti