Nejlepší hračky, plenky, kosmetika, péče. Vyberte sami vítěze

9.4.2021

Jste máma, která ví. A rozhodne. Hledáme nejlepší výrobky pro děti a rodiče ve druhém ročníku spotřebitelské ankety MAMAvolba za rok 2020.

O vaši přízeň se uchází 55 značek, které důvěřují svým produktům.

Hlasovat můžete až do 22. dubna a vybrat tak sami vítěze. Vy sami víte, co se vám při péči o dítě nejvíce osvědčilo. S jakými hračkami si hrálo miminko, jaké miloval tříleťák. Které plenky udrží dětský zadeček v suchu po celou noc? Který příkrm vaše děťátko neodmítne, jakou sušenku miluje, na jaké kojenecké mléko nedáte dopustit. Co poradíte kamarádce, když se vás zeptá, jaký šampon, vlhčené ubrousky, krém má pro svoje dítě používat? Co se vám osvědčilo, když jste potřebovali dítě rychle uspat? Vždyť vy víte!

Za svůj hlas navíc můžete získat nejen nominované výrobky, ale hlavně dárky od partnerů ankety. Rozesíláme je díky našemu dalšímu partnerovi, společnosti Zásilkovna, která je spolehlivě doručí na vámi vybranou pobočku!

Pojďme si je představit výhry za vaše hlasy, stojí za to:

Španělskou dermokosmetiku Helicare milují české beachvolejbalistky i tenista Rafael Nadal. Tak ji vyzkoušejte i vy díky balíčkům produktů (v hodnotě 1000 Kč) z řaady Heliocare Advanced, která chrání před komplexním spektrem slunečního záření i díky patentovanému přírodnímu filtru Fernblock.

Slim Pasta jsou konjakové přílohy ve tvaru těstovin i rýže – a vy je konečně můžete vyzkoušet díky produktovým balíčkům v hodnotě 500 Kč. Jsou veganské, skvělé jako náhrada běžné přílohy i při dietách včetně ketogenní, jsou bez cukru, tuku či lepku.

Na výlet si s sebou můžete vzít nový batůžek – 3 batohy Upbeat věnovala do akce značka American Tourister by Samsonite, kterou seženete v obchodě Samsonite v Prague Fashion Arena Outlet.

Vyživte svou pleť i zevnitř – napomůžou vám k tomu vitamíny Collagen+11 by Anna Brandejs, které pro vás také máme připravené. Zdokonalí pleť, eliminují vrásky, rozjasní, zjemní, vyplní.

Užijte si novou vůni – parfém Herstory Love Inspires, který věnovala značka Avon. Vůně podtrhne vaši osobitost, je inspirovaná životními příběhy – příběhy lásky k sobě samostné, která rozhodně neznamená sobeckost, ale nezbytnost.

KetoMix zpestří vás každodenní režim – abyste si mohli tyhle produkty vychutnat, máme pro vás balíčky za 1000 Kč. Najdete v nich třeba chipsy, sušená masa, kaše, pečivo a tyčinky, a to bez proteinů a chemickýcch přísad. Zasytí vás nejen když nestíháte.

Zamilujete si knížky z nakladatelství Smart Press jako jsou Vaříme s dětmi pro děti, Tradinář s navazující Kronikou rodinných tradic, svátků a radostí, publikaci Svobodná hra či Zahrada žije. Máme pro vás vždycky 3 knížky, tak se těšte na oblíbené publikace s krásnými fotografiemi.

Namíchejte si vlastní müsli na Mixit.cz. Domů vám přijde ve stylovém tubusu. Určitě neodoláte ani oříškovým máslům, tyčinkám či kaším – a to v příchutích, které si zamilujete. Máme pro vás vouchery, ať to můžete sami rozjet podle své chuti.

Masážní a čisticí přístroje na obličej LUNA od Foreo vyčistí vaši pleť už za minutu. A i ty pro vás máme připravené, aby vaše pleť byla krásná, zdravá a zářivá.

Dejte své pleti pořádnou výživu v noci – připravené je pro vás sérum z prémiové řady Anti-Age od Yves Rocher, které je 2x více koncentrované pr oještě rychlejší a účinnější regeneraci během noci.

Hlasovat můžete až do 22. dubna na www.mamavolba.cz. Klidně hned teď!