Ideální dovolená pro rodiny s dětmi? Vsaďte na Kanárské ostrovy

21.11.2018

Hledáte v nabídce cestovních kancelář destinaci, která by vám nabídla spoustu dobrodružství, a přitom vás netrápila vysokým teplotami ani uprostřed nejparnějšího léta? Pak si vyberte Kanárské ostrovy!

Standardní zájezdy do Španělska si spojujeme především s koridou, úmorným odpoledním horkem a večery prodchnutými rytmem flamenca. Pod hlavičkou tohoto státu se však ukrývají i docela jiné požitky.

Proč si zajet právě na Kanáry?

Počasí zde je velmi příjemné. Po celý rok ovívá ostrovy jemný vítr, takže se i teploty na sluníčku pohybují okolo příjemných 30°C. A slunečno je tu skoro celou sezónu. Pláže vám poskytnou ideální prostor pro lenošení i vodní radovánky. Last minute na Kanárské ostrovy vyhledávají často rodiny s malými dětmi, a to zejména díky jemnému bílému písku, který se v moři ztrácí jen velmi pozvolna.

A užitečné služby, jako zapůjčení slunečníků či lehátek za poplatek, jsou tu dostupné na každém kroku. A na dosah od vašeho lehátka je k dispozici i množství barů nebo restaurací s vyhlášenými mořskými specialitami. Tedy pokud nezamíříte někam mimo civilizaci, kde u vody nezakopnete ani o jediného živáčka.

A bát se nemusíte ani o kvalitu ubytovacích služeb nebo zdravotnické péče. Vše je tu srovnatelné se standardy, na které jsme zvyklí z Evropy. V případě nečekaného úrazu nebo onemocnění tak bude o vás i vaše nejdražší skvěle postaráno. Důležité je vydat se na dovolenou se spolehlivým delegátem z cestovní kanceláře.

Aby se děti nenudily

Nezáleží na tom, zda si vyberete pro svůj pobyt ostrov Lanzarote, Fuerteventura, Gran Canaria nebo Tenerife! Na každém z nich vás potěší hned několik zábavních parků, zajímavé výlety do přírody, golfová hřiště, vodní parky nebo zázemí pro rozmanité vodní sporty. Vašemu last minute zájezdy na Kanárské ostrovy tak nebude dozajista chybět vůbec nic!

Město pro děti