Hamleys si zamilují malí i velcí

24.4.2019

Marně si lámete hlavu nad tím, jakým dárkem potěšit Vaše děti na Den dětí nebo jakou jim připravit odměnu za celoroční snažení ve škole?

Kam po vysvědčení?

Ze dne v hračkářství Hamleys budou Vaše děti rozhodně nadšeny. Díky Firmě na zážitky Vás tento jedinečný zážitek nemusí přijít ani draho. V hračkářství Hamleys se nachází v hlavním městě České republiky a nuda je to poslední, co by vás zde potkalo. V Hamleys objevíte zábavný svět s nekončící zábavou. Těšit se můžete na svět plný zábavných atrakcí i živé předvádění hraček. Pro malé i velké jsou připraveny tematické akce i tisíce kvalitních tradičních i nejmodernějších hraček. V Hamleys se děti nebudou na hračky pouze dívat, nýbrž si s nimi budou moci vesele hrát. Zaujala Vás tato inspirace na oslavu? Pak neváhejte a pořiďte již dnes poukázku zde www.firmanazazitky.cz/den-v-hamleys.

Oslavte narozeniny v Hamleys

V Hamleys mohou děti oslavit také své narozeniny. Sami si zvolí, zda organizaci celé párty nechají na osvědčených profesionálech nebo zda chtějí mít celou akci pod vlastní kontrolou. V obou případech budou právě tyto narozeniny těmi, na které Vaše děti jen tak nezapomenou. Také volba dekorace bude záležet pouze na přání Vašich ratolestí. Dekorace oslavy se může nést ve stylu oblíbených superhrdinů, nepředstavitelná není ani představa o kosmetickém salonu pro holčičky či hledání ztraceného pokladu pro piráty. Děti zažijí dech beroucí dobrodružství se svými kamarády, a když na to přijde, mohou si dekoraci sami společnými silami vyrobit. Jako dárek v Hamleys děti obdrží kartičku na atrakci nabitou v hodnotě 3 000 Kč. V Hamleys zkrátka zažije každé dítě narozeniny, jak se patří.