Dokonalý outfit celé rodiny

24.8.2018

Dámské oblečení a pánské oblečení je něco, co běžně řešíme. Dámy, přiznejte si, že nakupování kabátů na míru nebo dámských halenek je pro vás zábava. Pro pány to zase může být někdy otrava. Ale pokud někam vyrazíte jako celá rodina, proč byste nemohli vypadat elegantně všichni? Podívejte se na Sladíme Vás!

Netradiční styl je IN

Podívejte se na stránky, kde najdete zajímavé kousky, které vás nejen pobaví, ale i zaujmou. Začíná letní období a s tím je spojené i teplé počasí. Vyrazte ven v dámských sukních různých barev i stylů. Jsou šity z příjemného kvalitního materiálu. Doplňte ji dámským kabátem na míru a vydejte se na pracovní schůzku nebo třeba do divadla či na jiné společenské události. Některé z vás dávají přednost šatům. Dámské šaty jsou šité na míru. Oblečte si je na cestě za zábavou ale i povinnostmi. Tyto šaty můžete snadno zkombinovat s ostatními kousky, a hlavně s celou rodinou. Slaďte je s dětským oblečením, budete maminka a dcera jako ze škatulky! K tomu ještě vystrojte tatínka a jste IN celá rodinka. Pánské kabáty jdou ruku v ruce s dětskými kabáty.

Oblečení se netýká jen lidí

Pamatujete si, jak začal váš módní svět? Jako malé děti jsme si oblékali panenky a různé jiné hračky. Vzpomínáte? ANO! Oblečení pro panenky tady také najdete. Vystylujte si panenku podle svých představ. Nechejte své oblíbené panence vyrobit oblečení pro panenky na míru. Tučňákový set čepička a legíny nebo set kočičky ozdobí oblíbenou panenku, bez které nikam nemůžete jet.

Máte doma zvířecího miláčka? I pro něj se tu najdou zajímavé a krásné kousky. Psí oblečky jsou důležité nejen pro ně samotné. To, jak váš pejsek bude vypadat, je jen na vás. Můžete být všichni jednotní. Vyberte si kabát pro manžela, pro sebe, pro své dítě, a ještě navíc stejně sladěný psí obleček na míru.

Město pro děti