Dětská zábavní centra: FunPark Žirafa Ostrava

8.1.2018

Ačkoli je zima u dětí oblíbené roční období, pokud venku není bohatá nadílka sněhu, začínají se doma nudit. Možná i vy máte doma malé nezbedníky, kteří vymýšlí všelijaké lumpárny, a vy se snažíte přijít na to, jak je zabavit. Jestliže nemáte o víkendu nic důležitějšího, vyrazte společně s dětmi do zábavního centra FunPark Žirafa v Ostravě!

Více jak 90 atrakcí pro malé i velké

Ve FunPark Žirafa na vás čeká více jak 90 moderních atrakcí, které jsou určené jak pro malé děti, tak i pro jejich rodiče. Vysoký počet prvotřídních lákadel je důvodem k tomu, proč právě FunPark Žirafa Ostrava patří mezi největší zábavní parky, které můžete v České republice navštívit. Těšit se můžete například na největší dětskou prolézačku v Evropě, která měří 2000 m3! Obrovským lákadlem je i nejmodernější 9D kino, které dokáže nadchnout i starší návštěvníky centra.

Od pondělí do neděle

Ve FunPark Žirafa Ostrava mají otevřeno celý týden. Zavítat sem můžete od pondělí do neděle, takže záleží jen na vás, kdy sem zrovna budete mít cestu nebo kdy se vám návštěva ve FunParku bude hodit. Otevřeno je vždy od 9 hodin ráno do 19:00 hodin večer – prodloužená otevírací doba je v pátek a v sobotu, kdy se brány centra uzavírají až ve 21:00 hodin večer!

Návštěva klidně na celý den

Velké množství atrakcí a lákadel vás rozhodně jen tak neomrzí, takže počítejte s tím, že návštěva FunParku Žirafa Ostrava bude celodenní. Což ale vůbec nevadí, protože v areálu zábavního centra najdete i restaurace, které se o vás postarají ve chvíli, kdy dostanete hlad. Najdete zde fast food, ve kterém se najíte, můžete si zde objednat kávu nebo něco k pití, pro milovníky sladkého pak nějaké pochoutky pro dodání energie.

 

 

Město pro děti