„Mami, a kdy už budou Vánoce?“ Zkraťte čekání na Vánoce nejen dětem s adventním kalendářem BIG BOY

10.11.2022

Žhavá novinka největšího českého výrobce ořechových krémů potěší děti i dospělé, zkrátka všechny, jež milují sladké. V originálním najdete kromě vynikající čokolády i lákavé preclíky, lahodné ovoce máčené v čokoládě a několik tajných novinek firmy BIG BOY – vše z těch nejkvalitnějších surovin.

Čekání na Vánoce bývá plné shonu a příprav. Zvlášť zdlouhavé se zdá dětem – nemohou se dočkat, až budou prázdniny a jsou napjaté, co dostanou pod stromeček. Adventní kalendář, ve kterém každý den najdou sladké překvapení, se může v tomto období stát skvělým pomocníkem. Díky důrazu, který firma BIG BOY klade na kvalitu, si zároveň můžete být jistí, že jim dopřáváte to nejlepší.

Sladká vánoční tradice

Málokdo ví, že tradice adventních kalendářů se zrodila už v polovině devatenáctého století – tehdejší kalendáře tedy ještě neobsahovaly sladkosti, ale obrázky s vánočními motivy. Děti i dospělí si připomínali význam adventu a stejně jako my se těšili na Vánoce. První adventní kalendář, jak jej známe dnes, byl vyroben až počátkem dvacátého století, ovšem rychle si získal obrovskou popularitu zejména mezi dětmi.

Hýčkejte sebe i své blízké

Předvánoční čas představuje pro mnoho lidí jednu z nejnáročnějších částí roku. Kalendář BIG BOY se pyšní nevšedním designem a dobroty, které ukrývá, udělají velkou radost i teenagerům a dospělým – možná právě pro ně se může otvírání okének stát příjemným odreagováním od každodenních povinností.

Na každém kalendáři také najdete kouzelné soutěžní hvězdičky, s nimiž máte šanci vyhrát další várku lahůdek firmy BIG BOY.

Kalendářem zajisté uděláte radost malým i velkým milovníkům sladkého – vyzkoušejte sami, a uvidíte, jak dokáže chutné překvapení zpříjemnit čekání na Štědrý den.

Všechny dobroty firmy BIG BOY včetně nového kalendáře najdete na www.bigboy.cz.

Město pro děti