Kočárek – spolehlivý parťák do pohody i nepohody

5.1.2022

Vzhledem k tomu, že kočárek, který se právě chystáte vybírat, bude na několik měsíců vaším hlavním parťákem, vybírejte opravdu pečlivě a podle vlastních potřeb. Pokud si nebudete vlastním výběrem jisti, raději se poraďte u odborníků, například v internetovém obchodě zelenazirafa.cz. Tam vám řeknou například to, že dětský kočárek, který je ideální do terénu, nemusí být ideální do města. Že kočárek musí být pohodlný nejen pro vaše dítě, ale také pro vás. Že odpružená kola dětského kočárku by měla být samozřejmostí, polohovatelná a prodloužená stříška s okénkem příjemnou možností. Polohovatelnost kočárku a jeho další možnosti, třeba to, že dítě může jezdit ve směru či v protisměru jízdy také nejsou k zahození. A snadná manipulovatelnost dětským kočárkem? Tak to už snad musí být v dnešní době naprostá samozřejmost.

Obrovský výběr kočárků různých značek

Navštivte eshop zelenazirafa.cz a zvolte některý z nabízených kočárků, například kombinovaný kočárek Kunert Romantic, kombinovaný kočárek Kunert Mila, kombinovaný kočárek Riko Basic, kombinovaný kočárek Riko Piano, kombinovaný kočárek Baby Merc Faster 3 Style, kombinovaný kočárek Baby Merc Zipy Q nebo třeba kombinovaný kočárek Adbor ottis Gold, a užívejte si života jako nikdy předtím.

S dětským nábytkem začněte na zelenazirafa.cz

Pokud jde o dětský pokoj, zařizujte ho vždy důsledně a hlavně s ohledem na potřeby dítěte. Pokud jde o nejmenší děti, vybavení dětským nábytkem je nejjednodušší. Než se však nadějete, vaše miminko se začne batolit, lézt a nároky na dětský nábytek se samozřejmě budou zvyšovat. Z miminka a batolete se stane předškolák, pak školák a nakonec student. Naštěstí to bude nějakou dobu trvat. Pro začátek si určitě vystačíte s dětským nábytkem z e-shopu zelenazirafa.cz. Prohlédněte si jej už v okamžiku, kdy budete vybírat kočárek.

Město pro děti