Hvězdná aplikace od od HappyFoto

26.6.2019

Nejoblíbenějším produktem v sortimentu naší největší české zásilkové fotoslužby je stále fotokniha. Nyní do jejího portfolia přibylo pár produktů. A vylepšila svůj program pro objednávání.

Rádi se s dětmi zachumláte večer při čtení pohádek do deky? Nebo chcete dávat děti spát do nového povlečení, ale ta, co se dají koupit v obchodech, se vám nelíbí? U HappyFoto si můžete vyrobit originální, totiž z vašich vlastních fotografií. Vcelopotištěném oboustranném povlečení prý rády usínají hlavně děti. A fleecová deka ve dvou různých velikostech udělá určitě radost všem generacím. To jsou novinky, které se dají pořídit opravdu snadno – potřebujete k nim jen jednu fotografii a připojení k internetu.

Je jedno, jestli objednáváte z počítače Windows nebo Mac, z chytrého telefonu Android či iOS nebo online ve webovém prohlížeči. Od května 2019 je totiž možné u HappyFoto jakýkoli produkt včetně fotoknihy připravit v nové aplikaci a pak ho sdílet mezi jednotlivými zařízeními. „A tak můžete fotoknihu začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ vysvětluje jednatelka HappyFoto Michaela Bílá Čížková. V Česku ani na Slovensku tuto službu zatím žádná jiná firma neposkytuje.

Město pro děti