Hravá angličtina

19.4.2020

Při učení cizího jazyka je možné se vyhnout mučení i biflování. Nejlepší učení je to, které vás nebo vaše děti vtáhne do hry a nepustí. Přesně takové studium propagoval Jan Amos Komenský. Jak si takové studium angličtiny snadno dopřát a naučit se anglicky fantasticky?

Skvělou moderní pomůckou jsou lentikulární karty Super Mnemo Sentences. Děti i dospělí se díky nim učí pomocí hravých a vtipných příběhů praktická slova a slovní spojení, která použijí v každodenním životě. Lentikulární karty jsou přitažlivé díky speciální fólii, která příběhy a texty na kartách proměňuje. Karty jsou vytvořené na základě nejnovějších vědeckých poznatků o mozku a paměti a s pomocí moderních technologií dokonce mluví. Stačí si do telefonu nebo tabletu stáhnout aplikaci zdarma, namířit telefon na kartu a ta rázem “oživne” – text na kartě přečte nahlas dokonalou angličtinou rodilý mluvčí. 

Karty vytvořil Libor Činka, specialista na mozek a efektivní způsoby učení, díky jeho 25 letům praxe “leze” angličtina do hlavy mnohonásobně rychleji než běžnými výukovými metodami. Karty kromě slovíček přináší také zapamatování správných gramatických vazeb jako “interested in” a mnoha dalších. Zasazení frází a slovíček do příběhů, do každodenních situací a do vtipů přináší mnohonásobně rychlejší zapamatování. Karty jsou naladěné na hravost a tvořivost, která zabezpečuje trvalé zapamatování. Promyšlený způsob nelze pochopit rozumem, ale musíte ho zažít a prožít. Mozek ocení, že znalosti připluly zábavnou formou a hrou.

Lentikulární karty Super Mnemo Sentences jsou chytrým dárkem pro vaše blízké. Ocení důvtip, nejvyspělejší metodu edukace, zábavu a znalosti, které jim karty přinesou. A také to, že se vejdou do batohu, kapsy nebo kabelky, takže je mohou mít všude s sebou

Věřili byste tomu, že s legrací se zvládnete naučit i nepravidelná slovesa? Efektivní a až 10x rychlejší způsob učení umožňují mnemotechnické plakáty, které sklízí velký úspěch jak u pokrokových učitelů, tak u jednotlivců. Díky těmto unikátním pomůckám budete snadněji komunikovat v angličtině, získáte větší sebevědomí nebo třeba lepší pracovní místo.

Tip redakce: Učení bude pro děti jednodušší, když budou mít ve svém pokojíčku vymezený prostor – studijní zónu. Pracovní stoly pro děti by měly mít správnou výšku. Dětská záda rostou a abyste předcházeli problémům s „hrbením“ nad úkoly, musíte dětem pořídit kvalitní pracovní židle a stoly.

Město pro děti