Hledáte příjemnou a spolehlivou školku v Hradci Králové? Poradíme, kde najdete

21.8.2023

Je konec prázdnin a mnozí z nás už mají přihlášené děti do mateřské školky. Ovšem děti, které budou slavit tři roky v nastávajícím školním roce, se budou přihlašovat cca v květnu 2024 do dalšího ročníku školky. Pokud hledáte kvalitní školku pro vaši ratolest v Hradci Králové, s důvěrou se obraťte na školu nacházející se na adrese M. Horákové 1143.

Školka, kde se líbí dětem i rodičům

Mateřská škola M. Horákové nabízí dětem skutečně mnohé. Těšit se mohou např. na samostatné programy, přičemž zaměstnanci školy vytváří bezpečné, konzistentní a přívětivé prostředí. Očekávat můžete tradiční základy, přičemž se škola řídí pokyny zřizovatele a RVP PV.

Školka zajišťuje dětem i předškolní vzdělávání. Pomáhá s rozvojem přirozených dovedností, připravuje děti na další stupeň školního vzdělávání. Také pohybové aktivity, které jsou pro děti důležité, motivující i rozvíjející šikovnost a obratnost, zde mají své čestné místo.

Protože chce školka Hradec, aby se zde děti těšily a cítili se zde dobře, i třídy jsou pojmenovány tak, aby se jim názvy líbily. Chodí do Kosatek, Delfínků, Chobotniček, Hvězdic, Tučňáků nebo Tuleňů.

Provozní doba školky

Všichni víme, jak dovedou být rodiče vytížení. Proto jim jde školka Hradec naproti a provozní doba je od 6:15 do 16:45 hodin od pondělí do pátku. Abyste viděli, co děti ve školce dělají, jak vypadá učení děti, jak si hrají, jak obědvají nebo kde chodí spát, můžete si na webových stránkách msmhorakove.cz pustit video, na němž vše uvidíte.

Děti mají velmi rády třídy, v nichž je mnoho hraček a vzdělávacích her. To je tady čeká. Učení hrou, to je přístup, který tady můžete očekávat. Prostředí je bezpečné a útulné, aby zde dětem bylo dobře. Stejně tak učitelé jsou zkušení a pečlivě vybíráni. Na všechny čeká vlastní venkovní zázemí s mnoha hračkami a edukativními pomůckami. Spolehnout se můžete i na chutnou a pestrou stravu s nutričními hodnotami.