Cestujte s rodinou za dobrodružstvím!

10.6.2019

Rádi cestujete s blízkými po nepoznaných koutech České republiky a hledáte inspiraci a nejrůznější tipy na výlet? Na webu venkazdyden.cz najdete spoustu nápadů na výlety nejen s rodinou. Buďte s dětmi na čerstvém vzduchu a podporujte v nich lásku k přírodě již od útlého věku! Navštivte dětská hřiště z naší nabídky, mezi něž patří dětská hřiště Praha, a dopřejte dětem pohyb venku mezi svými vrstevníky. Dále na webu najdete tipy na výlet Český Ráj, což je bezesporu nejnavštěvovanější a nejvyhledávanější lokalita v ČR vůbec. Poznávejte s nejbližšími kouzla a krásy české vlasti. S námi budete mít neustále přehled a možnost výběru.

Výlet za poznáním

Mezi další nabídky z našich stránek patří třeba tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet České Švýcarsko, anebo tipy na výlet Jeseníky. Máte rádi zvířátka a chcete se s dětmi podívat do ZOO? Navštivte ParaZOO Vlašim, kde jsou umístěna zvířata s určitým handicapem, a to pouze u nás žijící druhy, jako jsou dravci, vydry, kočky divoké, anebo lišky. O každém zvířeti se dozvíte jeho příběh, díky němuž skončily právě v ParaZOO. Rádi objevujete něco nového a baví vás podnikat s rodinou výlety za poznáním? Naučná stezka vlašimským zámeckým parkem je jedním z nejkrásnějších míst této lokality. Přesvědčte se sami a přijďte se podívat na toto kouzelné místo.

Poznávejte naši vlast!

Vězte, že v naší vlasti se najde opravdu spousta kouzelných míst a oblastí, které opravdu stojí zato navštívit. Tipy na výlet Jižní Čechy, tipy na výlet Jižní Morava, anebo zajímavé tipy na výlet Praha z naší nabídky vás určitě osloví a inspirují. Neseďte doma a vymyslete program pro celou rodinu na volné dny! Zůstanou vám vzpomínky na celý život, ke kterým se budete vždy rádi vracet. Není nic krásnějšího, než trávit volno se svými nejbližšími a ještě na nádherných místech. Udělejte si den plný poznání a dobrodružství a objevujte různé památky, muzea a Bioparky naší republiky. Věříme, že si z nabídky na webu venkaždyden.cz určitě vyberete a že budete nadmíru spokojeni.

Město pro děti