I ten nejmenší kutil může nosit pracovní oděvy

4.4.2017

Rádi doma kutíte? Pokud máte po ruce malého pomocníka, práce jde od ruky ještě snáze – a určitě veseleji. Malí kutilové by měli být náležitě vybaveni. Vždyť i dospělí si při práci oblékají montérky, rukavice a pořádné boty. Proč tedy to samé nedopřát dětem?

Kvalitní pracovní oděvy pro malé i větší děti

Kutilem se člověk nestává, kutilem se rodí. Jistě rádi trávíte čas při práci na zahrádce či v dílně společně s dětmi. Práce může být i zábava, učí děti povinnostem a spolehlivě pálí jejich přebytečnou energii. Kde jinde se pořádně vyřádit než při uklízení zahrady, přesazování květin nebo třeba při zalévání čerstvě zasazené zeleniny?

Jaká je nabídka pracovních oděvů pro naše nejmenší?

Možná vás překvapí šíře sortimentu tohoto zboží. V nabídce jsou dětské pracovní rukavice, dětské montérky, dětské holínky i dětská pracovní obuv. To vše v různých velikostech, které budou malým kutilům perfektně sedět. Pracovní oděv si můžete pořídit jak pro sebe, tak pro svého šikovného pomocníka. Oběma vám to bude moc slušet a práce vám půjde raz dva. Speciální kolekci dětských pracovních oděvů najdete na internetových stránkách společnosti TOMIS CZ – http://www.tomiscz.cz/pracovni-odevy-pro-deti.

Dětské pracovní rukavice

Klasické ochranné rukavice pro dospělé mohou dětem posloužit jako legrační pomůcka při veselých hrách, jejich ručičky by se do každé z nich vešly i několikrát. Výrobci proto vyvinuli speciální modely pracovních rukavic, které velikostí i tvarem odpovídají ručkám malých kutilů. Je u nich kladen důraz na to, aby se lehce navlékaly i svlékaly. Poskytují dostatečnou ochranu před odřeninami a hrozícími řeznými ranami.

• Dětské pracovní rukavice Jay Kids – Dětské rukavice z vepřové lícovky v dlani s podšívkou a bavlněné tkaniny na hřbetu a manžetě, velikost 6, barva žlutá-bílá. Cena 64 Kč.
  • Dětské rukavice SWEET – Bavlněné dětské rukavice s PVC body pro lepší uchopení, s manžetou, absorbují vlhkost, ideální pro ty, kdo milují práce na zahrádce, EN 420. Cena 32 Kč.
  • Dětské rukavice LOLLIPOP – Pohodlné nylonové rukavice s latexovým povrchem pro lepší uchopení. Zachována citlivost v prstech. Bezešvé. Lehké a pružné. Ideální pro středně náročné použití. Tři varianty barev. Cena 69,- Kč.

Dětské laclové montérky Cool trend

Ať už dětské domácí kutily čeká malá či velká práce, měly by se na ni pořádně připravit. A součástí přípravy je samozřejmě i volba správného oblečení. V čem jiném řešit složité technické úkoly, než v klasických pracovních montérkách! Tyto stylové lacláče jsou vyrobené z prvotřídního a velmi odolného materiálu. Na výběr jsou různé designy v poutavých barvách. Oblíbenou modrou variantu si můžete pořídit v kombinaci s červenou nebo se žlutou. Vyrobené jsou ze 100% bavlny a mají bezpečnostní reflexní pruhy.

Výstražný balíček

Pokud chcete zvýšit bezpečnost vašeho dítěte, pořiďte mu výstražný balíček. Obsahuje výstražnou vestu, výstražnou samolepku, výstražné pásky a výstražnou klíčenku. Vaše ratolest pak bude skutečně nepřehlédnutelná, a to i při snížené viditelnosti. Tento balíček je vhodný pro děti ve věku 3 a více let. Vesta se obléká přes svrchní oblečení, děti ji tedy mohou nosit nejen v létě, ale i v zimě, kdy si ji zapnou přes bundu. Výrazně upozorní na danou osobu, a to nejen ve dne, ale i v noci. Vesta splňuje normu EN 1150 a vyrábí se v atraktivní žluté barvě. Pokud chcete pro bezpečnost vašich dětí udělat maximum, určitě jim tento výstražný balíček pořiďte.

Zateplené dětské holínky DEMAR

Od sebevětší nepohody nožičky vašich dětí ochrání holínky DEMAR. Vyrábějí se v EU z kvalitního PVC materiálu. Můžete si být jisti jejich nepromokavostí. Speciální tkanina navíc zvyšuje celkové zateplení nohou. Pokud bude venku tepleji, můžete ji vyndat. To oceníte i v případě, kdy ji budete potřeba vyčistit. Vložku můžete prát v pračce na 40 °C. Zdolání náročného terénu usnadňuje protiskluzová podrážka. Na zadní části najdete bezpečnostní reflexní pásek. Vybírat si můžete z pěti vesele barevných provedení.

Dětská obuv PRESTIGE

Ať už se vaše ratolest pustí do jakéhokoli dobrodružství, mělo by jeho součástí být kvalitní a pohodlné obutí. Přesně taková je dětská pracovní obuv Prestige. Ať už se chystá na turistický výlet, sportovat nebo užívat si jinou volnočasovou aktivitu, jeho nohy budou vždy dobře ochráněny. Bezpečí zvyšuje reflexní značka MOLEDA, kterou najdete na patě. Malé i větší děti ocení snadné zapínání bot pomocí suchého zipu. Obuv obsahuje značku Česká kvalita a visačku ŽIRAFA (Zdravotně nezávadná obuv pro děti).